- polish
Polski
Kup teraz
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Poznaj starożytny wschodni kontynent

Wschodnie góry, rzeki, kultura i społeczeństwa, nieprzewidywalna i dynamiczna pogoda, tryb dnia i nocy, chaotyczny świat pogrążony w niebezpiecznych i szalejących wojnach. Powyższe elementy budują sześćdziesiąt cztery tysiące kilometrów imersyjnego świata. W tym świecie w pełni doświadczysz zabawę płynącą z przeżycia i eksploracji.

Ty, tworzysz wszystko

Każde źdźbło trawy drzewo, każda cegła i dachówka, każde ziarno ryżu i nasiono, każdy żołnierz i koń, oni wszyscy będą potrzebować Cię do zbierania, budowania, produkcji, oswajania

Dołącz do epickiej bitwy na broń konwencjonalną

Będziesz musiał nauczyć się zarządzać setkami różnych broni konwencjonalnych, ustawiać szyk bojowy machin oblężniczych, dowodzić armią i dostarczać jedzenie. Wszystkie te elementy przeważą o Twoim zwycięstwie lub przegranej w wojnie. Biorąc udział w ciężkich, realistycznych bitwach możesz być wojownikiem szarżującym do bitwy lub generałem kontrolującym cały świat.

Oswój konie i wymaszeruj, stwórz swoją własną armię

Znajduj, oswajaj oraz hoduj wysokiej jakości konie na wolności, oraz wychowuj ich potomstwo. Powiększająca się stajnia koni oraz silny szyk koni bojowych pozwoli Ci stać się niepokonanym w pełnych niebezpieczeństwa bitwach konnych.

Zbuduj unikalne i legendarne życie

25 ścieżek rozwoju, system 16 poziomów rang, ponad 100 dostępnych osiągnięć i taktyk. To wszystko pozwala na stworzenie unikalnej ścieżki kariery każdej postaci. W czasach odbudowy porządku możesz stać się dowódcą wojskowym, bogaczem mającym własną ziemię, farmerem lub cywilem cieszącym się własnym skrawkiem ziemi, lub podążać własną ścieżką kariery.

Kontynent wschodni

Gra z otwartym światem i dużą swobodą

Wojna z użyciem antycznej broni

Oswój konie i wymaszeruj

Wzrost osobisty

  1. Wideo
  2. Plakat
  3. Zrzut ekranu gry
Więcej

Obserwuj nas, aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat rozwoju gry

Kup teraz Pobieranie gry
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Równiny

Otwarte równiny, które są stosunkowo bogate w zasoby roślinne, zwierzęta niskiego poziomu oraz postaci niezależne. Teren jest przyjazny jeździe konnej, często stając się poligonem szkoleniowym dla nowicjuszy, jednakże nie jest łatwo ukryć własne terytorium.

Bagna

Miazmiaty oraz zatrute owady są wszechobecne czyniąc ten obszar mokradeł jednym z niezwykle niebezpiecznych obszarów. Bagna są również ulubionym miejscem odkrywców ze względu na trujące owady oraz zasoby roślinne wysokiego poziomu. Zabierz ze sobą kadzielnicę, abyś mógł oddychać.

Las deszczowy

Niezwykle bujna ekologia roślinna oraz zasoby zwierzęce czynią to miejsce pełne życia. Pomimo że nie jest łatwo prowadzić wóz oraz jeździć w lesie, to z łatwością można się ukryć, przez co las deszczowy staje się wygodnym miejscem dla wielu nowicjuszy.

Śnieżka góra

W niezwykle zimnym miejscu pokrytym srebrem, wyłącznie jodły są w stanie przetrwać ciężki śnieg. Kopalnia znajdująca się w Śnieżnej Górze posiada najcenniejsze surowce mineralne na świecie. Podczas eksploracji tego miejsca musisz dbać o utrzymanie ciepła.

Pustynia Gobi

W niezwykle gorących oraz suchych miejscach rosną topole, oraz niewielkie ilości krzewów. Fałszywa stokrotka jest cenną oraz unikalną dla tego miejsca rośliną. Pamiętaj, aby zabrać pojemniki na lód, aby się ochłodzić, jak również uważaj na burze piaskowe.

Góry

Chociaż faliste góry nie są łatwe do pokonania, mogą stać się naturalną barierą dla domu. Stosunkowo obfite zasoby mogą zaspokoić codzienne potrzeby początkujących graczy i stać się bardzo popularnym obszarem.