- czech
čeština
Koupit
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Prozkoumejte starověký Východní kontinent

Nádherné hory a řeky a humanistické krajiny s orientálním stylem, nepředvídatelné dynamické počasí, skutečné střídání dne a noci a zuřící války a časté války jsou 64 kilometrů čtverečních realistického světa postaveného těmito faktory. Zde budete plně cítit zábavu z přežití a průzkumu.

Vytvoříte všechno

Každá rostlina, Cihla, Dlaždice, obilí, voják a kůň ve hře vyžaduje, aby hráči sbírali, stavěli, vyráběli a domestikovali. Existuje více než 1 200 odemykatelných receptů a hra na pískovišti s vysokým stupněm svobody, která vám poskytne kreativnější a nápaditější herní zážitek.

Připojte se k epickému bojišti studených zbraní

Ať už se jedná o jemnou operaci stovek studených zbraní, kontrolu obléhacích zbraní nebo dispečink a velení zbraní a pícnin, tyto faktory se stanou klíčem k určení výsledku války. V této tvrdé a skutečné bitvě se studenou zbraní můžete být válečníkem, který má na starosti, nebo můžete být generálem, který ovládá jurisdikci.

Vyjděte na koni,postavte mistra železných kopyt

Najděte a domestikujte koně vysoce kvalitního rodokmenu ve volné přírodě a kultivujte své potomky. Stále rostoucí stáj a silná sestava koní vás učiní neporazitelnými v nebezpečné koňské válce.

Dosáhněte jedinečné legendární kariéry

25 tréninkových tras, 16 úrovní rytířského systému a více než 100 úspěchů a umění války činí kariéru každé postavy odlišnou. V tomto období změn v době přepracování objednávky se můžete stát hrdinou zakořeněným na jedné straně, farmářem a obyčejným člověkem, který střeží roh sám, nebo jakoukoli roli, kterou chcete být.

Východní Kontinent

Zdarma sandbox

Studená Válka Zbraní

Vyjděte na Koni

Růst Osobnosti

  1. Video
  2. Plakát
  3. Herní screenshoty
Více

Sledujte nás a dozvíte se o nejnovějším vývoji ve hře

Koupit Stažení hry
Twitter Facebook Discord Instagram Youtube Reddit

Rovina

Otevřené pláně, relativně bohaté na rostlinné zdroje, zvířata na nízké úrovni a NPC a terén, který lze snadno cválat, se často stávají cvičištěm pro začátečníky, ale není snadné skrýt své území.

Bažina

Miasma je zarostlá a jedovatý hmyz zuří, což z tohoto mokřadu činí jednu z nejnebezpečnějších oblastí. Stala se také vášní pro Průzkumníka kvůli jedovatému hmyzu a pokročilým rostlinným zdrojům. Přineste kadidlo a alespoň můžete dýchat.

Prales

Extrémně svěží ekologie rostlin a živočišné zdroje činí toto místo plné vitality. Přestože není snadné řídit a jezdit, je snadné se skrýt a stalo se pohodlným místem pro mnoho nováčků.

Sněžná Hora

Na extrémně chladném místě zabaleném do stříbra mohou těžký sníh přežít pouze jedle. Zasněžený horský důl má nejcennější nerostné zdroje na světě. Při zkoumání tohoto místa se ujistěte, že jste v teple.

Gobi

V extrémně horkých a suchých oblastech zde roste tento populus a malý počet keřů. Inkoustový lotos je vzácná rostlina jedinečná pro toto místo. Nezapomeňte přivést ledovou vodu k ochlazení a také věnovat pozornost písečným bouřím.

Hora

Ačkoli zvlněné hory nejsou snadné projít, mohou se stát přirozenou bariérou jejich domovů. Relativně bohaté zdroje mohou uspokojit každodenní potřeby začínajících hráčů a stát se velmi oblíbenou oblastí.